25. 11. 2019

Oysho aj Zara Home
Stanica Nivy prinesie na Slovensko nové značky

Multifunkčný projekt Stanica Nivy, ktorý v sebe kombinuje nákupné centrum, autobusovú stanicu, unikátnu gastro zónu s tržnicou a aktívnu zelenú strechu, má necelý rok pred svojim otvorením. Už dnes sa jeho budúci návštevníci môžu tešiť na značky, ktoré doteraz svoje zastúpenie na Slovensku nemali. Okrem dobre známych a obľúbených obchodov ako Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius a Pull & Bear pribudne obľúbená dámska značka Oysho či štýlová Zara Home zameraná na bývanie a bytové doplnky.

„Stanica Nivy prinesie Bratislave reprezentatívnu vstupnú bránu do mesta vo forme modernej autobusovej stanice. Projekt sa vďaka svojim funkciám stane srdcom novovznikajúcej zóny Nové Nivy. Návštevníci sa môžu tešiť na destináciu, ktorá posunie zážitok z cestovania, nakupovania, či trávenia voľného času na nový level. Dôkazom atraktivity celej zóny je aj rozhodnutie Inditexu, jedného z najznámejších retailových reťazcov na svete, vstúpiť práve do nášho projektu. Inditex prinesie svoje najširšie portfólio značiek na Slovensku, vrátane dvoch nových, ktoré doposiaľ trhu chýbali, celkovo zaberie 10 % predajnej plochy Stanice Nivy,“

René Popík, CEO spoločnosti HB Reavis Slovakia

Najviac značiek od Inditexu pod jednou strechou

Španielsky Inditex priniesie do projektu Stanica Nivy na viac ako 7 000 m2 celkovo sedem značiek. Chýbať nebude obľúbená a dobre známa Zara prinášajúca najnovšie trendy v móde a nadčasové Massimo Dutti určené pre náročnejšieho mestského zákazníka. Mladí sa môžu tešiť na obchody Stradivarius, Pull&Bear a Bershka. Novou značkou na Slovensku bude Oysho, zamerané na ženskú módu, špeciálne na spodné prádlo, plavky, športové, domáce a nočné oblečenie. Ďalšou novinkou je Zara Home, ktorú poznajú zákazníci najbližšie z Viedne, bude štýlovým a estetickým osviežením domácností a bývania.

Stanica Nivy – skutočná destinácia v novom srdci Bratislavy

Projekt Stanica Nivy je srdcom novovznikajúcej zóny Nové Nivy. Táto multifunkčná schéma, ktorá je momentálne vo výstavbe, prinesie Bratislave nový autobusový terminál letiskového typu, viac ako 250 retailových prevádzok, komplexnú gastro zónu s tržnicou s lokálnymi farmárskymi produktmi a zelenú strechu určenú pre aktívny oddych a relax. Na jeseň v roku 2020 sa toto aktuálne najväčšie stavenisko v strednej Európe zmení na verený priestor, ktorí naplní všetky potreby moderného mestského života.

Zdieľať článok na sociálnych sieťach

ZHRNUTIE

Prečo
Stanica Nivy

  • Top koncept a dizajn

  • Tržnica a zelená strecha

  • Budúce centrum mesta

  • Rýchlo sa rozvíjajúci trh

  • Obrovská návštenosť

  • Silný partner a prestížni architekti

Kontaktuje nás

Kontaktujte
nás

Head of Retail Leasing

Igor Valent
igor.valent@hbreavis.com

Všeobecné otázky

retail@hbreavis.com

Stiahnite
si brožúru

Chcete vedieť viac? Stiahnite si brožúru Stanice Nivy, v ktorej sa dozviete viac o tom, prečo by ste si mali otvoriť prevádzku práve tu.

Stiahnuť